قران و پیامبر

قران و پیامبر

by Fereshteh Mostafaei -
Number of replies: 0

قران کلام خداست یا محمد اگر خداست چرا به محمد اجازه اوردن زنان متعدد دادن چرا توی قران هست کنیز یا برده حلال است برای صاحب برده اش هیچ اشاره ایم به اجازه کنیز یا عقد نشده و خون زن نصف ارزش مرد بهایش و ارث زن نصف مرد و….

و خیلی سوالات دیگه از قران دارم 

یه بار اگهی برام اومد محمد یکی مثل ما بوده موقع اتصال این اگاهی ها براشون اومده و از شبکه منفی هم بوده ولی اون تشخیص نداده همه را به حساب سخن خدا دانسته مثل پیش بینی نتیجه جنگها این با عدلت همخوانی ندارد

کلا از صدای قران و اذان بدم میومد ولی گاهی الان دوست دارم قران گوش کنم تناقص داره برام تو قران نوشته دقیق زنان باید صورت و دستهاشون فقط بیرون باشه ولی من خودم الان اصلا حجاب برام مهم نیس و بیشتر معرفت پژوهها هم میبینم بیحجابن  من نمیدونم اخرش عرفان با اسلام همخوانی داره یا استاد بە خاطر جمعیت عظیم و افراطی مسلمانان اشاره به قران میکنن و یا کلا راە عرفان راە جداگانە رسیدن بە خداست ولی دلیل استناد استاد بە بعضی ایات قران یا ازان دادن را نمیدانم ؟

اضافه کنم بعد از بیش از ده سال هنوز برونریزی دارم بدنم تکون میخوره موقع اتصال گاهی فریاد میکشم یه روز خوبم یه روز تا مرز خودکشی میرم ممنون میشم در این مورد هم کمکم کنید تضاد زیادی دارم

چرا اگه محمد یا عیسی و ...نقش بازی کردن چطور کل عمرشون این نقش ها را بازی کردن؟

خدا ماهیتش چیه همون خودمونیم خدا پید اورنده دنیا کیه یا فقط شبکه مثبت و منفی وجود دارن؟ 

ممنون میشم بتونید راهنماییم کنید استاد بزرگوار🙏