سؤال:

آیا معرفت پژوهانی که قبلا دوره نظام قدیم و مربیگری عرفان حلقه را گذرانده‌اند نیز می‌توانند از کلاس بی کلاسی استفاده کنند تا حلقه‌ها و‌حفاظ‌ها را مجددا و این‌بار از ذهن جمعی دریافت کنند؟ اصولا لزومی دارد که این کار را انجام دهند؟

(آخرین ویرایش: چهارشنبه، 1 نوامبر 2023، 9:51 AM)
پاسخ:

با ورود به عصر نوین هوشمندی و فراهم شدن امکان استفاده عموم افراد از حلقه‌های هوشمند و حفاظ‌های مربوطه در دوره کلاس بی کلاسی که کسب تجارب جدیدی را برای همگان به ارمغان خواهد آورد؛ به کمک همه همراهان مجموعه نیاز می‌باشد تا همه افراد با این قابلیت آشنا شده و بتوانند خود شخصا آن را تجربه و نتایج آن را مورد بررسی قرار دهند. بدیهی است که نه‌تنها علاقه‌مندان در صورت تمایل می‌توانند این دوره‌های رایگان را به‌صورت مجازی طی کنند؛ بلکه از افرادی که خود قبلا از حلقه‌ها استفاده عملی کرده‌اند و با آن آشنا هستند نیز دعوت می‌شود تا در مورد استفاده از حلقه‌ها در کلاس بی کلاسی و به‌صورت عام هم اقدام کنند تا با تجربه‌های نوین این سطح از هوشمندی نیز آشنا شده و تجربه آن را هم داشته باشند.

نکتهکلاس بی کلاسی به‌غیر از دسترسی آسان‌تر نسبت به قبل، در سطحی بالاتر نسبت به آنچه که افراد در نظام سنتی و قدیمی تجربه کرده‌اند؛ قرار دارد.

در واقع، سطح تجربه و ادراک و کار با حلقه‌ها در کلاس بی کلاسی در سطحی به مراتب بالاتر و متفاوت در جریان است. این موضوع را همه در حین تجربه ارتباط‌های این دوره متوجه خواهند شد که از نظر سطح ارتباط نیز، تفاوت‌هایی با قبل وجود دارد. به همین دلیل به کلیه مربیان و همه افرادی هم که قبلا نظام قدیم را طی کرده‌اند؛ توصیه می‌شود دوره کلاس بی کلاسی را هم به ترتیب درسنامه معرفت پژوهی نظام قدیم تجربه کنند.


اطلاعیه‌: مورخ ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۱،مصادف با ۵ فوریه ۲۰۲۳ در وب‌سایت مرکزی «ماطاهری دات کام»

اطلاعیه: مورخ ۱۹ بهمن‌ماه ۱۴۰۱،مصادف با ۸ فوریه ۲۰۲۳ در وب‌سایت مرکزی «ماطاهری دات کام»


» پرسش و پاسخ نظام قدیم