سؤال:

بیرون‌ریزی چیست؟

(آخرین ویرایش: چهارشنبه، 1 نوامبر 2023، 9:51 AM)
پاسخ:

با اسکن جسم و روان و ذهن و سایر اعضای فرد بیمار، سابقه بیمار و وضع کنونی او آشکار می‌شود و با بازخوانی پرونده بیماری‌ها توسط هوشمندی الهی، بیرون‌ریزی آغاز می‌گردد. این پرونده‌ها ممکن است به بخش‌های مختلف وجود بیمار مربوط باشند؛ بنابراین باید با صبر و حوصله اجازه داد تا بیرون‌ریزی‌ها خاتمه یابند و درمان اساسی انجام شود.
بیرون‌ریزی روندی است که طی آن، سلول آثار و سابقه بیماری‌ها و مشکلات گذشته و حال خود را آشکار می‌کند و به‌دنبال آن بیرون‌ریزی، آثار تنش‌های بیماری از بین می‌‌رود و روند بهبودی ظاهر می‌شود. سابقه بیماری‌ها ممکن است حتی به دوران جنینی یا طفولیت، بیماری‌های آشکار و نهان کنونی فرد و همچنین ترس‌های نهفته، گره‌ها و تنش‌های روانی، نابسامانی‌های ذهنی و... بازگردد.
در برخی موارد، طی دوره بیرون‌ریزی، سابقه بیماری‌ها رو آمده و ممکن است شخص در ابتدا حال ظاهری خوبی نداشته باشد و علائم درد و بیماری به اوج خود رسیده؛ سپس شروع به کاهش می‌کند و به‌دنبال آن، درمان تحقق می‌پذیرد. در این مورد لازم است افراد بدانند منظور از اوج بیماری در پروسۀ بیرون‌ریزی، بازسازی علائم بیماری است و هیچ‌گونه خطری برای فرد ندارد. در واقع حافظه سلولی، آن علائم را از خود نشان می‌دهد تا توسط شبکه شعور کیهانی مورد پیگیری‌های لازم قرار گیرد و شعور سلولی سالم جایگزین آن شود.
اگر این تخلیه‌ها توسط بیرون‌ریزی انجام نشود؛ منجر به بروز بیماری‌های روان ‌تنی و پیامدهای دیگری خواهد شد که بعدها برای ما عارضه جسمی به جا می‌گذارد. در واقع بیرون‌ریزی، یک خدمت بزرگ است چون آنچه را که در ما نهفته و منفی است؛ از درون ما خارج می‌کند. وجود این موارد نهفته منفی در درون ما، دیر یا زود موجب بروز مشکلات مختلفی خواهد شد؛ از سرطان گرفته تا مشکلات مختلف دیگر. همانطور که امروزه نیز می‌بینیم که اشخاص به‌یکباره به بیماری‌های مختلف قلبی، کلیوی، ریوی، انواع سرطان‌ها، تحلیل رفتگی‌ها، مشکلات خونی و.... مبتلا می‌شوند. در واقع این بیماری‌ها از همین‌ مواردی که در وجود ما نهفته است؛ سرچشمه می‌گیرند و سال‌ها طول می‌کشد تا خود را یکجا نشان دهند.

رفرنس پاسخ:
- کتاب سایمنتولوژی صفحه ۵۸
- کتاب انسان از منظری دیگر صفحه ۱۲۹- ۱۳۶
- فایل تصویری جلسه ۱ دوره ۱ نظام قدیم نسخه اول: (۰۱:۴۹:۴۳ تا ۰۱:۵۱:۱۴)
- فایل تصویری جلسه ۱ دوره ۱ نظام قدیم نسخه اول: (۵۲: ۱:۲۹ تا ۱:۵۳:۱۶)
- فایل تصویری جلسه ۳ دوره ۱ نظام قدیم نسخه اول: (۱۲:۵۶ تا ۱۴:۲۰)

»  پرسش و پاسخ نظام قدیم