Question:

آیا در کلاس بی کلاسی دوره مربیگری هم وجود دارد؟ آیا افراد می‌توانند بدون نیاز به کسی، حلقه‌های دوره مربیگری را هم از ذهن جمعی دریافت کنند و مربی شوند؟

(Last edited: Wednesday, 1 November 2023, 9:51 AM)
Answer:

با توجه به اینکه از تاریخ ۲۶ دی‌ماه ۱۴۰۱ کلیه حلقه‌ها از طریق ذهن جمعی تفویض می‌شود و از طرف دیگر نیز، از تاریخ ۷ مهر ۱۴۰۲ مصادف با ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۳ هیچ مربی حق تفویض حلقه را ندارد، نقش مربیان در کلاس بی کلاسی فقط ارائه آموزه‌های نظام قدیم می‌باشد و مربیان نمی‌توانند حلقه‌ها و حفاظ‌های مربوطه را به شاگردان تفویض کنند، بلکه لازم است تا مربیان به شاگردان خود این موضوع را آموزش دهند تا آنها مستقیما حلقه‌ها و حفاظ‌های دوره‌های نظام قدیم را مطابق آموزه‌های کلاس بی کلاسی دریافت کنند و برای ارتقا به سطوح بالاتر آموزه‌ها که در آینده نزدیک پیاده می‌شود؛ آماده شوند. هر گونه اهمالی در این مورد به‌منزله دور نگهداشتن افراد از رشد و پیشرفت در این زمینه تلقی می‌شود. بنابراین، درخواست می‌شود تاهمگی در ارتقای سطح آموزه‌های «مکتب عرفان کیهانی حلقه» همکاری‌های لازم را داشته باشند.

لازم به ذکر است که حلقه‌های مربیگری در ذهن جمعی نیستند و دیگر نیازی هم به آن نیست ولی دوره مربیگری برای کسانی که کماکان مایل باشند آن را بگذرانند؛ همچنان مانند قبل از طریق مرکزیت تفویض و مدرک آن صادر می‌شود.

بنابراین، علاقه‌مندان می‌توانند برای گذراندن دوره مربیگری نظام قدیم در آکادمی طاهری ثبت‌نام کنند و مطابق برنامه‌های آکادمی، حلقه‌ها را دریافت کرده و مدرک مربوطه را اخذ کنند.

لازم به یادآوری است که صدور مدرک مربیگری نیز از طریق مربیان ممنوع است و تخلف جدی محسوب می‌شود.


اطلاعیه: مورخ ۲۹ دی‌ماه ۱۴۰۱، مصادف با ۱۹ ژانویه ۲۰۲۳ در وب‌سایت مرکزی «ماطاهری دات کام»

اطلاعیه: مورخ ۲۵ بهمن‌ماه ۱۴۰۱، مصادف با ۱۴ فوریه ۲۰۲۳ در وب‌سایت مرکزی «ماطاهری دات کام»

اطلاعیه: مورخ ۷ مهر ‌ماه ۱۴۰۲، مصادف با ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۳ در وب‌سایت مرکزی «ماطاهری دات کام»

» پرسش و پاسخ نظام قدیم