سؤال:

نقش مربیان «مکتب عرفان کیهانی حلقه» در مرحله «کلاس بی کلاسی» چیست؟

(آخرین ویرایش: چهارشنبه، 1 نوامبر 2023، 9:51 AM)
پاسخ:

با توجه به اینکه از تاریخ ۲۶ دی‌ماه ۱۴۰۱ کلیه حلقه‌ها از طریق ذهن جمعی تفویض می‌شود و از طرف دیگر نیز، از تاریخ ۷ مهر ۱۴۰۲ مصادف با ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۳ هیچ مربی حق تفویض حلقه ندارد؛ افراد می‌توانند حلقه‌ها و حفاظ‌ها را شخصا از طریق ذهن جمعی دریافت کنند و مورد آزمایش و بهره‌برداری قرار دهند. بنابراین، نقش مربیانی که مایل هستند در این مرحله، در فهم مطالب و دروس مکتب عرفان کیهانی حلقه به معرفت پژوهان کمک کنند؛ صرفا ارائه خدمات در بخش آموزش دروس و عرفان حلقه نظری به آن دسته از علاقه‌مندانی می‌باشد که قادر نیستند از امکانات آموزشی آماده شده آکادمی طاهری استفاده کرده و دوره‌ها را به‌صورت خودآموز دنبال کنند و یا افرادی که به هر دلیلی مایلند دروس دوره‌ها را نزد مربیان بگذرانند.

مسلما در این‌صورت، لازم است تا این مربیان عزیز، تسلط کامل و کافی به مباحث داشته باشند و به‌صورت بسیار امانتدارانه و مطابق درسنامه به تدریس دروس این مکتب بپردازند.

با توجه به توضیحات فوق، مربیان می‌توانند مطابق با شرایط جدید و درسنامه‌های مربوطه، نسبت به برگزاری «کلاس بی کلاسی» برای گروه‌های مختلف اقدام کنند. بدیهی است که این مربیان محترم در قبال فراهم کردن امکانات آموزشی و وقت و ساعاتی که برای آموزش دروس صرف می‌کنند؛ می‌توانند حق التدریس خود را از متقاضی گذرانیدن دوره‌های آموزشی «مکتب عرفان کیهانی حلقه» دریافت کنند.

(لازم به ذکر و توجه است که آموزه‌های این مکتب کاملا رایگان می‌باشد و مربی فقط از بابت زمان صرف شده و فراهم کردن امکانات آموزشی، حق التدریس خود را دریافت می‌کند و نه از بابت عرفان حلقه که کاملا رایگان است).

در ضمن، در این مرحله، مربیان به افراد آموزش می‌دهند که چگونه خودشان حلقه‌ها و حفاظ‌ها را از طریق ذهن جمعی دریافت کنند و مورد آزمایش و بهره‌برداری قرار دهند.


اطلاعیه‌: مورخ ۸ بهمن‌ ماه ۱۴۰۱، مصادف با ۲۸ ژانویه ۲۰۲۳ در وب‌سایت مرکزی «ماطاهری دات کام»

اطلاعیه: مورخ ۱۰ بهمن ‌ماه ۱۴۰۱، مصادف با ۳۰ ژانویه ۲۰۲۳ در وب‌سایت مرکزی «ماطاهری دات کام»


» پرسش و پاسخ نظام قدیم