فرادرمانگاه و طب های مکمل

صفحه:  1  2  3  4  (ادامه)
  همه

سؤال:

آیا احتمال دارد کسی که مبتلا به سرطان است و در ارتباط فرادرمانی قرار می‌گیرد؛ در عین حال متاستاز هم بدهد؟

(آخرین ویرایش: چهارشنبه، 1 نوامبر 2023، 9:51 AM)
پاسخ:

در صورت تشکیل حلقه، امکان ندارد که شرایط بیمار بدتر شود. فرضا یک بیمار دارد روند سرطان را طیمی‌کند و سرطانش در مرحله متاستاز است و مدام بخش‌های مختلف بدن او را درگیر می‌کند. از طرفی وقتی به او پیشنهاد برقراری ارتباط داده می‌شود؛ برای خالی نبودن عریضه، موافقت می‌کند ولی اصلا ارتباط او برقرار نشده و بیماری دارد روند خودش را طیمی‌کند و هر روز متاسیون در یک جای بدن او صورت می‌گیرد. در واقع او اصلا در ارتباط نبوده و حلقه‌‌اش تشکیل نشده است. محال ممکن است که در صورت تشکیل حلقه، اوضاع بدتر شود. حداقل گزارشی که در این مورد وجود دارد؛ کاهش درد و عوارض جانبی شیمی‌تراپی و کیموتراپی است که یک گزارش عام می‌باشد علاوه بر آن، موارد بسیار بسیار زیادی هم هستند که کاملا درمان شده‌اند.


رفرنس پاسخ:

-فایل تصویری جلسه 4دوره 1 نظام قدیم نسخه اول: (1:29:21 تا 1:30:53)سؤال:

آیا ارتباط تشعشع دفاعی فرادرمانگاه مَجازی، با حلقه‌های تشعشع دفاعی که به معرفت پژوهان تفویض می‌شود؛ تفاوت دارد؟

(آخرین ویرایش: چهارشنبه، 1 نوامبر 2023، 9:51 AM)
پاسخ:

در فرادرمانگاهمَجازی، لول تشعشع دفاعی توسط شبکه شعور کیهانی تعریف و تعیین و اِعمال می‌شود.

  این لول از تشعشع دفاعی برای اولین بار است که مورد استفاده قرار می‌گیرد و با تشعشع دفاعی که به معرفت پژوهان تفویض می‌شود و مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ تفاوت‌هایی دارد. از جمله اینکه، لول آن توسط خود شبکه تعیین خواهد شد و بیرون‌ریزی‌های آن نیز کنترل شده‌تر می‌باشد.

همچنین اعلام تشعشع دفاعی برای دیگران اگر از آنها اجازه نداشته باشیم، برای آنها عمل نخواهد کرد. اما بر روی فرد اعلام کننده تاثیر خواهد نمود.

نکته: توجه داشته باشید همانطور که در فرادرمانگاه توضیح داده شده است، اعلام ارتباط دفاعی برای دیگران نیاز به کسب اجازه از آنها دارد و تخلف در این مورد می‌تواند برای فرد خاطی مشکلاتی ایجاد کند، بدون آنکه در مورد فردی که نام او داده شده؛ کاری صورت گیرد.

بنابراین لازم است از افراد اجازه گرفته شود و به آنها در مورد امکان بیرون ریزی اطلاع رسانی شود. البته در این حالت بیرون ریزی‌ها کنترل شده است.


اطلاعیه: مورخ ۸ فروردین ۱۴۰۲،مصادف با ۲۸مارچ۲۰۲۳ در وب‌سایت مرکزی «ما‌طاهری دات کام»سؤال:

آیا استفاده از فرادرمانی و قرار گرفتن در اتصال در مورد پرخاشگری هم موثر است؟

(آخرین ویرایش: چهارشنبه، 1 نوامبر 2023، 9:51 AM)
پاسخ:

در مورد پرخاشگری هم مانند ترس و برخی موارد دیگر، ابتدا ارتباط فرادرمانی را برقرار می‌کنیم و در صورتی‌که به نتیجه دلخواه نرسیم؛ از ارتباط تشعشع دفاعی استفاده می‌کنیم. در واقع دومین استیج (Stage، مرحله) قضیه، معمولا تشعشع دفاعی است. این یک اصل مهم است که در مواردی که از فرادرمانی نتیجه نگیریم، یعنی در مورد افرادی که ممکن است جزو سی درصدی باشند که از فرادرمانی نتیجه نمی‌گیرند؛ تشعشع دفاعی را آزمایش می­کنیم.


رفرنس پاسخ:

-فایل تصویری جلسه 6دوره 1 نظام قدیم نسخه اول: (1:36:03 تا 1:36:39)سؤال:

آیا با استفاده از روش فرادرمانی، قطعا درمان می‌شویم؟

(آخرین ویرایش: چهارشنبه، 1 نوامبر 2023، 9:51 AM)
پاسخ:

هیچ سیستمی در جهان هستی راندمان صد درصد ندارد. نتایج آمار در فرادرمانی نشان می‌دهد که در بدبینانه‌ترین حالت، هفتاد درصد افراد از فرادرمانی نتیجه می‌گیرند و سی درصد درمان نمی‌شوند. با این‌حال، از این سی درصد افرادی که از فرادرمانی نتیجه نگرفته‌اند؛ تعدادی از طریق تشعشع دفاعی درمان می‌شوند و تعدادی نیز از طریق پیگیری آموزه‌های مکتب عرفان کیهانی حلقه، با اصلاح مشکلات بینشی خود، درمان می‌شوند. تعدادی از افرادی هم که نتیجه نمی‌گیرند؛ به‌علت شاهد نشدن خودشان می‌باشد که در زمان برقراری ارتباط، شاهد نمی‌شوند و به‌دنبال تجزیه و تحلیل علمی اتصال هستند. در حالی‌که تنها شرط برقراری ارتباط، «شاهد» بودن (نظاره‌گر) می‌باشد و تعبیر و تفسیر باید بعد از اتصال انجام شود و نه در خود اتصال. همچنین این یک امر بدیهی است که اگر نتیجه صد درصدی درمان داشته باشیم؛ دیگر مرگ متوقف می‌شود و این یک امر محال است. به‌ هر حال نتیجه 70 درصدی درمان، که بدون هیچ وسیله و ابزاری صورت می‌گیرد؛ در مقایسه با پزشکی رایج، یک نتیجه بسیار قابل توجه است.


رفرنس پاسخ:

- فایل تصویری معرفی فرادرمانی- دیدار شماره 44 بنیانگذار«محمدعلی طاهری»: (10:22 تا 11:57)

-فایل تصویری جلسه 2دوره 1 نظام قدیم نسخه اول: (2:17:27 تا 2:19:19)

-فایل تصویری جلسه 6دوره 1 نظام قدیم نسخه اول: (1:15:03 تا 1:15:45)سؤال:

آیا بخش سایمنتولوژی در فرادرمانگاه مَجازی، فقط به ارتباط «اصلاح الگوی خواب» محدود می‌شود؟

(آخرین ویرایش: چهارشنبه، 1 نوامبر 2023، 9:51 AM)
پاسخ:

در حال حاضر ارتباط اصلاح الگوی خواب و ارتقای کیفیت خواب فعال است و به مرور، ارتباط‌های دیگر نیز به فرادرمانگاه سایمنتولوژی اضافه خواهد شد.

اطلاعیه: مورخ ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲، مصادف با ۲ می ۲۰۲۳ در وب‌سایت مرکزی «ماطاهری دات کام»


سؤال:

آیا برای درخواست اتصال باید به فرادرمانی باور و اعتقاد داشته باشیم؟

(آخرین ویرایش: چهارشنبه، 1 نوامبر 2023، 9:51 AM)
پاسخ:

این یک امر بدیهی ا‌ست که انسان نمی‌تواند به موضوعی که چیزی در مورد آن نمی‌داند و آن را آزمایش نکرده است؛ باور و اعتقاد داشته باشد. به همین دلیل نیز، این یک قانون است که هر کسی بخواهد وارد این حلقه شود؛ اتصال او برقرار می‌شود و حلقه جاری است. بنابراین برای برقراری اتصال، نیازی به اعتقاد، عقیده، باور، اشتیاق، مضطر شدن و...نیست و هیچ‌‌یک از این موارد نقشی در تشکیل حلقه ندارند. صرفا حضور کافی است و حضور هم یک شرط دارد که شرطِ «بی‌طرفی» می‌باشد.در تعاریف ما بی‌طرف معادل «شاهد»است و شاهد یعنی نظاه‌گر. نظاره‌گر یعنی کسی که می‌خواهد حلقه و اتصال را تست کند و ببیند که وجود دارد یا ندارد. بنابراین تنها شرط برای استفاده از حلقه، شاهد بودن است. به‌محض اینکه شاهد شویم؛ حلقه تشکیل می‌شود.


رفرنس پاسخ:

ـفایل تصویری جلسه 2دوره 1 نظام قدیم نسخه اول: (13:12 تا 15:04)سؤال:

آیا برای درخواست ارتباط در ربات فرادرمانگاه مَجازی، باید حتما ساعت تعیین شود؟

(آخرین ویرایش: چهارشنبه، 1 نوامبر 2023، 9:51 AM)
پاسخ:

برای این منظور، افراد می‌توانند، هم بلافاصله بعد از ارسال درخواست، در ارتباط بنشینند و هم می‌توانند در زمان ارسال درخواست، ساعت‌های مدنظر خود را تعیین کرده و در بخش مربوطه در ربات که نام و ساعت ارتباط از ایشان خواسته می‌شود؛ بنویسند و در همان ساعت‌ها در ارتباط قرار گیرند.

اطلاعیه: مورخ ۱ فروردین ۱۴۰۲، مصادف با ۲۱ مارچ ۲۰۲۳ در کانال تلگرام «وب‌سایت مرکزی ماطاهری دات کام»


سؤال:

آیا برای درمان ترس هم می‌توانیم درخواست ارتباط بدهیم؟

(آخرین ویرایش: چهارشنبه، 1 نوامبر 2023، 9:51 AM)
پاسخ:

ما با فرادرمانی می‌توانیم در مورد ترس هم درمان داشته باشیم و بعد از آن اگر هنوز ترسی باقی مانده باشد؛ با تشعشع دفاعی ادامه می­ دهیم.

 در فرادرمانی، یک بخش از کارها از طریق دست بردن در نرم افزار ناخودآگاهی انجام می‌شود. دست بردن در نرم افزار ناخودآگاهی، مقوله‌ای است که با روش­های موجود، اگر نگوییم غیر ممکن ولی می‌توانیم بگوییم که بسیار دشوار است. در فرادرمانی، هوشمندی می‌تواند به ناخودآگاهی ما نفوذ کند و برنامه غلطی که در نرم افزار ناخودآگاهی نوشته شده؛ پاک کند و برنامه دیگری را بنویسد. درمان­هایی که ما در خصوص درمان ترس داشته‌ایم؛ از این طریق است. یعنی از طریق دست بردن در نرم افزار ناخودآگاهی. 

رفرنس پاسخ:

- فایل تصویری جلسه ۶ دوره ۱ نظام قدیم نسخه اول: (۱:۳۳:۳۸ تا ۱:۳۵:۰۳ )سؤال:

آیا بعد از درخواست ارتباط و حصول نتیجه، لازم است که گزارش درمان خود از طریق طب‌های مکمل فرادرمانی و سایمنتولوژی را ارائه کنیم؟

(آخرین ویرایش: چهارشنبه، 1 نوامبر 2023، 9:51 AM)
پاسخ:

ارسال گزارش‌های شما از تجربه عملی طب‌های مکمل «فرادرمانی و سایمنتولوژی» که از راه دور انجام می‌شود؛ کمک موثری در تکمیل تحقیقات و ارائه خدمات به نیازمندان خواهد بود.
از این‌رو درخواست می‌شود که تا حد امکان و به عنوان یک تعهد اخلاقی، گزارش‌های خود را برای این فرادرمانگاه ارسال فرمایید.
به این منظور می‌توانید از گزینه «ارسال گزارش درمان» در ربات فرادرمانگاه استفاده کنید.

اطلاعیه: مورخ ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲، مصادف با ۲ می ۲۰۲۳ در وب‌سایت مرکزی «ماطاهری دات کام»


سؤال:

آیا در صورتی‌که ما یک انسان گناهکار باشیم؛ باز هم حلقه‌های اتصال روی ما کار خواهد کرد و ارتباط ما برقرار می‌شود؟

(آخرین ویرایش: چهارشنبه، 1 نوامبر 2023، 9:51 AM)
پاسخ:

در این مورد لازم است این موضوع را مد نظر داشته باشیم که این حلقه‌ها، حلقه‌های رحمانیت عام الهی هستند. حلقه‌ای که کاری به گناهکار بودن و بی‌گناه بودن و پاک بودن و ناپاک بودن افراد ندارد. هر کس بیاید داخل آن، از آن استفاده می‌کند. زمانی‌که صحبت از اتصال می‌شود؛ در واقع ما زیر چتر رحمانیت الهی قرار می‌گیریم. آنچه در این خصوص نصیب ما خواهد شد، فقط بحث رحمانیت است؛ بحث عملکرد ما نیست.اینطور نیست که اگر کسی انسان خوبی است یا عبادت می‌کند؛ روی او کار شود ولی کسی که گناهکار است یا فریضه‌های عبادی را بجا نمی‌آورد؛ روی او کار نشود و اتصالش برقرار نشود. اینجا بحث رحمانیت الهی است. در رحمانیت الهی، اولویت با گناهکاران است.به دلیل اینکه کسی که در نور است؛ دیگر در نور است و رسته است و نیاز کمتری به رحمانیت الهی دارد. در عوض، کسی که در ظلمت است؛ به هدایت و رحمانیت نیاز دارد و باید دست او را بگیرند. بنابراین باید دیدگاه خود را نسبت به این موضوع تغییر دهیم. این یک سفره‌ای است که گسترده شده و باید بتوانیم حداکثر استفاده را از آن ببریم.


رفرنس پاسخ:

-فایل تصویری جلسه 1 دوره 1 نظام قدیم نسخه اول: (1:17:45 تا 1:19:30)

-فایل تصویری جلسه 2دوره 1 نظام قدیم نسخه اول: (1:36:09 تا 1:36:48)

-فایل تصویری جلسه 6دوره 1 نظام قدیم نسخه اول: (04:46 تا 09:43)
صفحه:  1  2  3  4  (ادامه)
  همه